مجموعه فتوقاچ

مدرس : نیما امینی
زمان قرارگیری : 02 / 12 / 1398
دسته بندی : فتوشاپ

برای دسترسی به این دوره   نیاز است ابتدا وارد سایت شوید.
قیمت دوره : رایگان
وضعیت دوره : درحال برگزاری
تعداد قسمت ها : 8

مجموعه فتوقاچ

توضیحات

آموزش کاربردی و پروژه محور کار با فتوشاپ

به احتمال زیاد زمانی که برای اولین بار برنامه‌ی فتوشاپ (Adobe Photoshop) را باز ‌می‌کنید، برای چند دقیقه با سردرگمی بر روی منوها کلیک کرده و بعد تصمیم می‌گیرید با شخص دیگری برای انجام کارتان تماس بگیرید. باور کنید تنها شما نیستید که با این مشکل روبرویید.

ما قصد داریم در این دوره که توسط نیما امینی عزیز از دانشجویان پراستعداد دانشگاه آزاد کرج تدریس میشود ، شمارا با فتوشاپ و نحوه استفاده از ویژگی های جذاب آن آشنا کنیم.

فوتوشاپ نرم‌افزاری با طراحی فوق‌العاده قدرتمند و امکانات بسیار زیاد از جمله ابزارهای بی‌شمار است که ممکن است گاهی اوقات باعث سردرگمی شما شوند. با این حال، فتوشاپ فقط برای افراد حرفه‌ای‌ نیست.

ادوبی فتوشاپ یک دروازه بزرگ برای بسیاری از افراد خلاق است. طراحی گرافیک و عکاسی، جزو مشاغلی است که بیش از همه از این نرم افزار استفاده می‌کنند. اما بسیاری از کاربران عادی یا حداقل کسانی که نیازمند استفاده از این برنامه طراحی هستند نیز به دنبال یادگیری فتوشاپ هستند.

با کارهای کوچک خودتان را به چالش بکشید

شما می‌توانید در آینده، مهارت های فتوشاپ خود را با ایده‌های مختلفی به چالش بکشید. سایت‌هایی نظیر Fiverr و DesignCrowd می‌توانند به شما کمک کنند تا خودتان را به چالش کشیده و حتی از آن کسب درآمد کنید. اما در حال حاضر شما به آن سطح نرسیده‌اید، پس چرا از ایده‌های پیش پا افتاده شروع نمی‌کنید تا سطح خودتان را افزایش ببخشید؟

به طور مثال شخصی ممکن است از شما بخواهد تا پس زمینه‌ی یک عکس را حذف کنید. یا یک تصویر آسیب دیده را ترمیم کنید. این می‌تواند چالش خوبی برای شما باشد که با مسئولیت نیز همراه است. البته شاید به عنوان فردی مبتدی نتوانید نتایج دلخواهتان را حاصل کنید، اما به هر حال باید از یک جا آغاز کنید.

اگر می‌خواهید منابع رایگان زیادی در دست داشته باشید نیز Photoshop Essentials یک سایت عالی برای آموزش‌های طبقه بندی شده‌ی فتوشاپ همراه با ویدیو و فایل‌های PDF است. سایت Envato Tutsplus دارای یک بخش جذاب به نام Learning Guides است که می‌تواند به خوبی شما را راهنمایی کند. و اگر از استفاده از یوتیوب علاقه‌مند هستید نیز کانال یوتیوبی Photoshop Training Channel گزینه‌ی ایده آلی خواهد بود.

امیدواریم این مجموعه برای شما مفید واقع شود.

 انجمن علمی مهندسی کامپیوتر     کارگروه آموزش

جلسات این دوره

-- شما قادر به دیدن این بخش نمی باشید --

ابتدا وارد سایت شوید